Náš cíl v roce 2016

Pro rok 2016 máme splněnou Kvalifikační podmínku na Paralympijské HRY do Ria a teď je potřeba nasbírat dostatek bodů, to znamená zúčastnit se co nejvíce závodů CPEDI *** po celé Evropě v sazóně 2016. Na para OH pojede jen několik jezdců z celé evropy ....

Nějvětší překážkou je financování výjezdů ... pokud můžete přispějte, každá koruna nám pomůže ..

Č.Ú. 1292329063/0800

Paradrezura na paraOH je na programu ve dnech 11-16.9.2016 !!!!


Nadále se pokoušet motivovat lidi nejen na Facebooku a zde na Webových stránkách, ale pokusit se dostat mezi Hendicapované a ukázat jim že má smysl bojovat a nevzdávat se ....
 

Náš cíl v roce 2015

- Opět zabojovat v českém paradrezúrním poháru

- pokusit se vyrazit na závody v zahraničí a splnit KVALIFIKACI NA MISTROVSTVÍ EVROPY

- Účast na závodech v klasické drezúře úrovně L ( se zdravými jezdci) a možná se i probojovat na oblastní mistrovství

 
 
 

Náš cíl v roce 2014 

 WEG - světové Hry v normandii - bohužel zrušeno z nedostatku finančních prostředků.

Náš cíl 2013

Naším společným cílem je v tuto chvíli dostat šanci. Dostat šanci být na cestě a dokázat, že je v nás vůle, síla a schopnosti jít po ní po svých... a tak trochu i koňských nohou. Věříme, že dojdeme daleko. Letos se chceme účastnit Mistrovství ČR v Paradrezuře (2013). 

Pro paradrezuru je vytvoreno 5 skupiny rozdelené dle postižení jezdce, na každou skupinu jsou vypsány 4 drezurní úlohya to pro obdelník 20X40 a 20X60 metru, které se jezdí na všech urovních (narodní ...až paraolympíská). Katka patří do III skupiny, kde jsou letos pouze 3 čeští jezdci (Katka, Jan Rous a Dana Kilijánová).

V řijnu 2013 zjistili že se při klasifikaci vyskytla chyba, před mistrovstvím Katku zařadili do II skupiny....ale i přesto jsme se rozhodli na MČR startovat za III skupinu.

Katka je jediná jezdkyně na Severní moravě zabývající se paradrezurou. V rámci Evropy je v paradrezuře několik desítek jezdcu rozdělených do skupin.

Jezdectví je nákladným sportem a pro nás bohužel o to nákladnější, že se většina sportovních klání odehrává ve Středočeském kraji. Průměrná cesta s koňským vozíkem trvá 8 hodin, což nás nutí vyjet o den dříve, aby kůň i jezdec měli možnost relaxace před sportovním výkonem. 

Průměrné náklady na jednodenní soutěž tak šplhají nad 15.000,-.

Na požádání můžeme předložit finanční rozvahu a položkově rozepsané přijmy a nákaldy související s tréninkem, sportem, chovem a ustájením koně.

Tímto váš žádáme o podporu, ale také nabízíme možnost být na cestě s námi.